خب من یه دانشجوی معماری ام و خب خیلی وقته که تو فکر اینم که مطالبی رو که یاد میگیرم اینجا به اشتراک بزارم و دوستانی که دانشجوی معماری یا علاقه مند هستند هم استفاده کنند. این قرنطینه و تعطیلی های اجباری این فرصت رو بهم داد تا مطالعات بیشتری داشته باشم و بالاخره این کار رو انجام بدم. :) 

مطالب رو به صورت فایل pdf یا پاورپوینت قرار میدم و اینکه مطالب خیلی خلاصه شده اند و فکر می کنم در حوصله خوانندگان هم نمیگنجد توضیحات مفصل. سعی کردم مختصر اما مفید باشه. و مطالب جمع آوری شده، از منابع و کتاب های مختلفی هست که معرفی خواهم کرد. فکر می کنم در این حوزه هنوز اول راهم و دارم یاد می گیرم. پس ادعایی ندارم و ممکنه اشتباهاتی هم داشته باشم. اما بهش به عنوان کسب تجربه نگاه می کنم. 

و اولین مطلب در مورد موضوعیه که خیلی در روزمره مون درگیرشیم اما شاید مطالعه دقیق و کافی در موردش نداشتیم. "هنر مدرن" 

در این فایل مقدمه ای از هنر مدرن و تاثیر گذار ترین سبک هاش رو معرفی کردم. و در آینده ای نه چندان دور در مورد شاخه های هنر مدرن که شامل هنرچیدمان ، ویدیو آرت، پرفورمنس، هنر های محیطی و. مطالبی رو به اشتراک می ذارم. 

برای دریافت فایل به ادامه مطلب مراجعه کنید:))

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها